Vyzkoušejte si KTM ve slovenském enduro ráji

vydáno 28. 4. 2017, text PR, foto KTM

Motoškola Přijďte se projet na letošek rozšiřuje svůj vozový park i své aktivity. Kromě dnů otevřených dveří jak na okruhu, tak i v terénu, a enduro výletů včetně dobrodružství na Ukrajině, kam se letos pojede hned několikrát, je připravena speciální akce, plánována hned na první červnový víkend (2.-4.6.), a to ve slovenském enduro parku Kopernica mezi Kremnicí a Žiarem nad Hronem (cca 550 km z Prahy, 350 km ze Svitav).

Tato akce je určena pro kohokoliv, kdo se nebojí se ušpinit a chce si užít bezstarostnou jízdu. K dispozici bude 14 motocyklů KTM včetně největších lákadel v podobě nového Super Adventure 1290 Relektrického Freeridu E-XC a také trialovky Gas Gas TXT300 pod vedením mistra republiky Martina Matějíčka.
Dráha bude připravena tak, aby ji zvládl a pobavil se naprosto každý, tudíž bude možné každou překážku, pokud se na to nebudete v sedle daného stroje cítit, objet. Co je ovšem pro klid duše každého účastníka nejpodstatnější, že se neplatí žádná kauce ani případné poškození strojů, na místě bude fotograf a navíc je celá akce pojata tak, abyste mohli dorazit i s rodinou. Pro vaše ratolesti bude zajištěno hlídání, větší děti si budou moci vyzkoušet KTM SX 50 či Freeridy, a to jak elektrický, tak 350, a stejný zážitek si budou moci dopřát i vaše drahé polovičky, pro které, pokud bude zájem, bude rovněž možné uspořádat třeba výlet za památkami. Ano, i to je v ceně, přičemž bude zajištěno nějaké to grilování a pití a jediné, o co se musí každý postarat sám, je, kam složí hlavu. V areálu bude možné zdarma zakempovat, kdo by chtěl něco lepšího, má šanci zajistit si ubytování v jednom z nedalekých hotelů, například v Kremnici.
Na každého účastníka čekají přes tři hodiny čistého času zážitků na trati, kdy si bude moci vyzkoušet všechny stroje ve čtvrthodinových intervalech, což se bude řešit rezervačním systémem. Cena za všechny uvedené služby je 6800 Kč při platbě a rezervaci předem, 8200 Kč na místě. Kdo by měl problém s dopravou, za cenu 700 Kč/osoba je možné zajistit přepravu ze Svitav a zpět. Veškeré info a kontakty najdete na stránkách facebook.com/prijdteseprojet, resp. na prijdteseprojet.cz.Nepřehlédni na MotoLife

 • Motorbike 7/2020
 • Motorbike 6/2020
 • Motorbike 5/2020
 • Bridgestone rozšiřuje portfolio o čtyři nové pneumatiky s vynikající adhezí a ovladatelností
 • Motorbike 4/2020

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
 1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
 2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
 3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
 4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
 5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
 6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Aktuálně na MotoLife

Příspěvky motorkářů

Časopis Motorbike
před 15 hodinami
     1   0
❗️ Nový Motorbike 7/2020 právě vyšel...
Časopis Motorbike
včera ve 23:07
     0   0
Ostrý test jednoho z nejdiskutovanějších adventure strojů současnosti.
Moto.cz
před 4 dny v 18:50
     1   0
Jakub Kornfeil bude letos závodit MotoE
Moto.cz
před 10 dny v 17:45
     1   0
Zeď depa starého Masarykova okuhu v Brně Bosonohách pokryly v červnu 2020 krásné graffiti ukazující historii okruhu.
Všechny příspěvky ...