Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2024

vydáno 19. 12. 2023, text Motorbike

Slovy jednoho z našich motoristických komentátorů „čas letí jako zchvácená herka“ a tak je tu opět závěr roku a s ním i Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek pro rok příští. Letos jde již o dvanáctý ročník a jako obvykle jsme při jeho tvorbě spolupracovali s dovozci jednotlivých značek, nebo lépe řečeno s většinou dovozců, takže všechny stroje - je jich, včetně novinek, přes 700 - které na více než dvou stovkách stran najdete by opravdu měly být v roce 2024 dostupné.

Katalog je tradičně rozdělen do jednotlivých kategorií (Sport, Naked, Classic a custom, Adventure a touring atd.) a opět v něm mají své místo i skútry (pokud je nám známo, jde o jediný český katalog, kde jsou právě skútry zastoupeny) a čtyřkolky. Nechybí ani základní technické údaje jednotlivých strojů a ceny (pokud byly v době tvorby katalogu dostupné).

Doufáme, že se vám bude i tentokrát náš Katalog líbit a že vám případně i pomůže při volbě stroje pro nadcházející sezónu!

Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2024 vychází ve středu 20.12.2023 a připomínáme, že si ho můžete objednat i na https://www.send.cz/casopis/1335/motorbike-katalog-motocyklu-skutru-a-ctyrkolek (stejně jako aktuální i starší vydání časopisu Motorbike) pohodlně a bezpečně až do schránky za stejnou cenu jako kdekoliv na stánku!

Plná, nijak neomezená verze Motorbike Katalogu motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2024 je k dispozici samozřejmě i v elektronické podobě a to na:

https://www.digiport.cz/vydani/floowie/916-motorbike-katalog-motocyklu-skutru-a-ctyrkolek.

Tištěné předplatné je možné objednat přímo zde nebo prostřednictvím e-mailu: send@send.cz. Neuteče vám tak už žádné číslo Motorbike.

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/casopismotorbike/.

 


Najdete nás i na Instagramu – @motorbikemagazinDalší články z rubriky

  • Motorbike 4/2024
  • Motorbike 3/2024
  • Motorbike 1-2/2024

Kam dál

  • Motorbike 12/2023
  • Masarykův okruh poprvé hostil enduro závody. Úspěšnou premiéru si nenechalo ujít 260 jezdců
  • Motorbike 11/2023