Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2022

vydáno 17. 12. 2021, text Motorbike

Vánoce jsou tu za pár dní, ovšem Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek pro rok 2022 je tady už dnes! Jako každý rok jsme pro vás i letos připravili přehled strojů (více než 700 modelů), které se u nás budou příští rok prodávat, samozřejmě včetně všech novinek, které si pro nás jednotlivé značky nachystaly. 

Tradičně jsme při tvorbě Katalogu spolupracovali s dovozci jednotlivých značek, tradičně je rozdělen do jednotlivých kategorií – vše najdete přehledně na jeho 220 stranách. Ovšem netradičně jsme pro tentokrát spojili sekci Adventure se segmentem Tourer a sportourer. Důvod byl pragmatický -  cestovních nebo sportovně cestovních motorek v nabídce zrovna moc není a tak, dle nás, nemělo smysl jim dál nechávat samostatnou část katalogu. Ale nebojte, samozřejmě jsme je nevynechali, jsou společně s cestovními endury v nové sekci s názvem Adventure a touring. Nakonec, jde přece v každém případě o cestovní stroje.

   

Další novinkou jsou ceny jednotlivých modelů. Dlouho jsme se tomu bránili, protože cena, která je platná v době realizace Katalogu může být za pár měsíců jiná a co si budeme vykládat, naším národním sportem je licitace o slevě a tak bývá cena často stejně spíš orientační. Nicméně, „hlas lidu, hlas boží“ a protože jste si o tento údaj mnohokrát psali, nakonec jsme rezignovali a do technické tabulky u jednotlivých strojů ho zařadili.


Doufáme, že se vám všem bude i letošní, již desáté vydání našeho Katalogu líbit a že vám zpříjemní nejen nadcházející svátky, ale i zkrátí čekání na novou sezónu!

Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek pro rok 2022 vychází v pondělí 20.12.2021 a připomínáme, že na https://www.send.cz/casopis/1335/motorbike-katalog-motocyklu-skutru-a-ctyrkolek lze jak Katalog, tak i aktuální i starší vydání časopisu Motorbike objednat pohodlně a bezpečně až do schránky za stejnou cenu jako kdekoliv na stánku!

   

Plná, nijak neomezená verze Katalogu je k dispozici samozřejmě i v elektronické podobě a to na:

https://www.alza.cz/media/ nebo https://digiport.cz.

Tištěné předplatné je možné objednat přímo zde nebo prostřednictvím e-mailu: send@send.cz. 

Více informací na: http://www.motorbike-czech.cz nebo na https://www.facebook.com/casopismotorbike/.

Najdete nás i na Instagramu – @motorbikemagazin a na TV Sport 5 můžete mrknout na náš pořad (https://sport5.cz/archiv/)

Předplatné Motorbike na https://www.send.cz/casopis/1294/motorbike nyní s vánočními dárky!Další články z rubriky

  • Motorbike 4/2024
  • Motorbike 3/2024
  • Motorbike 1-2/2024

Kam dál

  • Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2024
  • Motorbike 12/2023
  • Masarykův okruh poprvé hostil enduro závody. Úspěšnou premiéru si nenechalo ujít 260 jezdců