MOTOSALON 2020 nově s top soutěží přestaveb

vydáno 29. ledna, text TZ

Zatímco v lednu se našim motorkám, skútrům i čtyřkolkám nejlépe daří v suchu a teple garáží, v březnu se celé nablýskané přesunou na svoji velkou přehlídku do Brna. Na výstavišti se opět koná veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení MOTOSALON a 5.-8. března 2020 přinese i horké novinky. Jednou z nich bude speciální soutěž přestaveb CZECH CUSTOM GRAND PRIX.

Ne nadarmo se veletrhu MOTOSALON přezdívá „svátek motorkářů“. Letošní 11. ročník vypadá z hlediska zájmu vystavovatelů podobně slibně jako ten předchozí. Zúčastní se jej všichni hlavní hráči motocyklové branže včetně nových firem a značek, reprezentujících opravdu to nejlepší z českého motocyklového trhu. Těšit se můžeme nejen na nabídku nejnovějších motocyklů a čtyřkolek, ale také na veškeré bohaté příslušenství a doplňky.

PŘESTAVBY – CUSTOMY a soutěž Grand Prix!

Mezinárodní soutěžní výstava upravených strojů a unikátů Czech Custom Grand Prix bude součástí veletrhu poprvé. V čele jejího pořadatelského týmu je Ondřej Hrůza, který posledních 15 let stál za jinou akcí, Bohemian Custom Bike. Czech Custom GP má ambici stát se největší soutěží přestaveb v regionu střední a východní Evropy a v pavilonu F představí kolem stovky strojů v deseti kategoriích.

Od úplně totálních staveb, přes upravené harleye, café racery, scramblery až po modifikované skútry nebo přestavby vycházející z domácích značek. Novinkou je samostatná kategorie upravených strojů značky Indian. Díky těmto originálům se veletrh ještě více zatraktivní, což ocení návštěvníci a fanoušci motocyklů.

Soutěž kaskadérů

K MOTOSALONU neodmyslitelně patří bohatý doprovodný program plný adrenalinu a emocí. Taková je vždy unikátní show skupiny Crazy Day, jejíž jezdci každoročně rozpumpují diváky. Letos ji nově doplní paralelně probíhající třídenní soutěž česko-slovenských kaskadérů Czech Stunt Grand Prix.Další články z rubriky

  • Sociální web MotoLife byl spuštěn a je otevřený všem motorkářům

Kam dál

  • Monster Energy Grand Prix ČR 2020 - vítězství z Masarykova okruhu veze překvapivě Binder
  • Motorbike 8/2020
  • Motorbike 7/2020

Vítej na MotoLife❗️

Podílej se na tvorbě nového sociálního motorkářského webu!

Podmínkou je pouze respektování pravidel tohoto webu.

Začít můžeš už teď »
  1. Založ si jednoduše svůj osobní profil.
  2. Pochlub se na profilu svýma motorkama, přidej fotky z cest.
  3. Přidávej motorkářské příspěvky nebo odkazy na zajímavé motorkářské články.
  4. Publikuj články, názory, blogy, fotky....
  5. Vytvoř si prezentační stránku a ukaž motorkářům co děláš.
  6. Poraď vývojářům MotoLife jak web zlepšit.

Piš na nebo využij chat na stránce MotoLife.

Přečti si ...