MOTOSALON 2020 nově s top soutěží přestaveb

vydáno 29. 1. 2020, text TZ

Zatímco v lednu se našim motorkám, skútrům i čtyřkolkám nejlépe daří v suchu a teple garáží, v březnu se celé nablýskané přesunou na svoji velkou přehlídku do Brna. Na výstavišti se opět koná veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení MOTOSALON a 5.-8. března 2020 přinese i horké novinky. Jednou z nich bude speciální soutěž přestaveb CZECH CUSTOM GRAND PRIX.

Ne nadarmo se veletrhu MOTOSALON přezdívá „svátek motorkářů“. Letošní 11. ročník vypadá z hlediska zájmu vystavovatelů podobně slibně jako ten předchozí. Zúčastní se jej všichni hlavní hráči motocyklové branže včetně nových firem a značek, reprezentujících opravdu to nejlepší z českého motocyklového trhu. Těšit se můžeme nejen na nabídku nejnovějších motocyklů a čtyřkolek, ale také na veškeré bohaté příslušenství a doplňky.

PŘESTAVBY – CUSTOMY a soutěž Grand Prix!

Mezinárodní soutěžní výstava upravených strojů a unikátů Czech Custom Grand Prix bude součástí veletrhu poprvé. V čele jejího pořadatelského týmu je Ondřej Hrůza, který posledních 15 let stál za jinou akcí, Bohemian Custom Bike. Czech Custom GP má ambici stát se největší soutěží přestaveb v regionu střední a východní Evropy a v pavilonu F představí kolem stovky strojů v deseti kategoriích.

Od úplně totálních staveb, přes upravené harleye, café racery, scramblery až po modifikované skútry nebo přestavby vycházející z domácích značek. Novinkou je samostatná kategorie upravených strojů značky Indian. Díky těmto originálům se veletrh ještě více zatraktivní, což ocení návštěvníci a fanoušci motocyklů.

Soutěž kaskadérů

K MOTOSALONU neodmyslitelně patří bohatý doprovodný program plný adrenalinu a emocí. Taková je vždy unikátní show skupiny Crazy Day, jejíž jezdci každoročně rozpumpují diváky. Letos ji nově doplní paralelně probíhající třídenní soutěž česko-slovenských kaskadérů Czech Stunt Grand Prix.Další články z rubriky

  • Masarykův okruh poprvé hostil enduro závody. Úspěšnou premiéru si nenechalo ujít 260 jezdců
  • Výstava MOTOCYKL PRAHA 2023
  • Výsledky ankety Motocykl roku 2023

Kam dál

  • Motorbike 4/2024
  • Motorbike 3/2024
  • Motorbike 1-2/2024