Kemp BNM se blíží

vydáno 4. 9. 2015, text HL, foto BNM, HL

Partička z Bezpečně na motorce Akademie se letos rozhodla uspořádat zábavně-výukový víkend opět na novém místě, a to v areálu Motorland v Bělé pod Bezdězem. Kemp proběhne v netradičním termínu od neděle do pondělí 28. 9. Nelekejte se, netřeba dovolené, je to státní svátek!

Již tradičně budou účastníci rozděleni do skupin, které povedou profesionální instruktoři BNM. Na každou skupinu čeká sedm disciplín, které navíc povedou skvělí současní i bývalí závodníci a odborníci naslovovzatí: jízdu na okruhu bývalý jezdec Moto GP Lukáš Pešek, disciplínu enduro (pro úplné začátečníky i pokročilé) nejslavnější český dakarista David Pabiška a další borci.


Dálším lákadlem je možnost vyzkoušet rozdíly v brzdění motorek s ABS i bez něj, zasoutěžít si ve sranda závodu pravidelnosti a zručnosti MotoSlalom Cup. A to nejlepší z minulých ročníků rovněž nebude chybět - vyjížďka na demo motorkách motocyklových partnerů této akce, BMW, Ducati, KTM, Yamaha. Prostě přijdeš k motorce, ukážeš na nia jedeš – bez kaucí, bez dalších poplatků.


Uvedené zážitky na motorkách budou proloženy přednáškami o první pomoci přímo s aktivními záchranáři z firmy LifeSupport a připravené jsou další velmi zajímavé workshopy. Popovídat si tu budete moci i se zástupci ČMN a probrat s nimi vše okolo světa motorek a i o jejich zajímavé práci.


V rámci nedělního večera – kromě pečených dobrot – je připraven bohatý večerní program včetně neobvyklého hudebního překvapení. Nudit se na Kempu prostě nikdo nebude! Tuto větu dokládají názory účastníků z minulých ročníků, např. "naprosto originální a ojedinělá akce - příště jedu znovu", "tolik srandy a zážitků na jednom místě jsem si na motorce nikdy neužila", atd.


A nejlepší na závěr: objednáš-li účast na kempu přes kemp@bezpecne-na-motorce.cz, můžeš se těšit na slevu 500 Kč.

Podrobnosti o kempu na www.bnm.czDalší iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Špeciálne farby MotoGP - 2010 až 2021
  • Drnovy testy z pravěku - Aprilia RSV 1000R |  Ducati 999 | Suzuki GSX-R 750
  • Špeciálne farby MotoGP - 2003 až 2009
  • Motorbike 9/2021
  • Drnovy testy z pravěku - 2005 Suzuki GSX-R 600

Příspěvky motorkářů

Miluju motorky
před 2 dny v 11:22
Memoriálu Luboše Tomíčka za dveřmi!

52. ročník Memoriálu Luboše Tomíčka se uskuteční 4. října, den po Zlaté přilbě, s ročním zpožděním. Původně plánovaný 52. ročník na loňský rok se nemohl kvůli zpřísnění vládních opatření konat. Z tohoto důvodu museli pořadatelé z Auto klubu Markéta závod odložit. Věříme, že se v letošním roce situace opakovat nebude a všichni si budou moci společně opět uctít památku skvělého československého jezdce na stadionu Markéta.

Harmonogram závodu:
13:00        Otevření pokladen
16:00        Otevření stadionu
18:00        Slavnostní nástup
18:10        Start závodu
cca 20:30    Konec závodu
20:40        Závěrečný ohňostroj

Zdroje: Auto klub Markéta při PSK Olymp Praha

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
před 2 dny v 10:28
Společnost Piaggio Group pokračuje v boji na ochranu svých produktů před padělateli!

Piaggio Group vyhrává soud první instance o porušení evropského patentu proti společnosti Peugeot Motocycles v Paříži a Miláně. Po názvu Vespa je uznána také jedinečnost skútru Piaggio MP3.

Rozhodnutí pařížského soudu rovněž zakazuje společnosti Peugeot Motocycles na území Francie vyrábět, inzerovat, prodávat, dovážet, vyvážet, používat a/nebo vlastnit jakýkoli tříkolový skútr, který využívá ovládacího systému patentovaného společností Piaggio Group (včetně modelu Peugeot Metropolis), pod hrozbou zaplacení pokuty za každé padělané vozidlo.

Soud v Miláně zakazuje společnosti Peugeot Motocycles na území Itálie dovážet, vyvážet, prodávat a inzerovat (offline i online) model Peugeot Metropolis pod hrozbou pokuty ve výši € 6 000 stanovené za každé vozidlo, prodané po 30denní lhůtě od vyhlášení rozsudku. Společnost Peugeot Motocycles musí dále stáhnout všechna padělaná vozidla z prodeje v Itálii během 90 dnů pod hrozbou další pokuty ve výši € 10 000 za každý den prodlení ve vykonání příkazu.

Zdroje: Piaggio Group

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
před 4 dny v 15:59
OK, tohle skutečně stojí za přečtení, Šeri pokračuje moc pěkným článkem z prostředí MotoGP o speciálních barvách!

#serimotostories #milujumotorky
Miluju motorky
před 9 dny v 11:12
Piaty test z archívu - Drnovy testy z pravěku, tentokrát porovnávací test!

"Račte se zúčastnit vyprávění, kterak se snadno dostanete na hranu. Nechci říkat přímo snadno a bezpečně, ale rozhodně snadno a zábavně...."

#serimotostories #milujumotorky
Všechny příspěvky ...