Kemp BNM se blíží

vydáno 4. 9. 2015, text HL, foto BNM, HL

Partička z Bezpečně na motorce Akademie se letos rozhodla uspořádat zábavně-výukový víkend opět na novém místě, a to v areálu Motorland v Bělé pod Bezdězem. Kemp proběhne v netradičním termínu od neděle do pondělí 28. 9. Nelekejte se, netřeba dovolené, je to státní svátek!

Již tradičně budou účastníci rozděleni do skupin, které povedou profesionální instruktoři BNM. Na každou skupinu čeká sedm disciplín, které navíc povedou skvělí současní i bývalí závodníci a odborníci naslovovzatí: jízdu na okruhu bývalý jezdec Moto GP Lukáš Pešek, disciplínu enduro (pro úplné začátečníky i pokročilé) nejslavnější český dakarista David Pabiška a další borci.


Dálším lákadlem je možnost vyzkoušet rozdíly v brzdění motorek s ABS i bez něj, zasoutěžít si ve sranda závodu pravidelnosti a zručnosti MotoSlalom Cup. A to nejlepší z minulých ročníků rovněž nebude chybět - vyjížďka na demo motorkách motocyklových partnerů této akce, BMW, Ducati, KTM, Yamaha. Prostě přijdeš k motorce, ukážeš na nia jedeš – bez kaucí, bez dalších poplatků.


Uvedené zážitky na motorkách budou proloženy přednáškami o první pomoci přímo s aktivními záchranáři z firmy LifeSupport a připravené jsou další velmi zajímavé workshopy. Popovídat si tu budete moci i se zástupci ČMN a probrat s nimi vše okolo světa motorek a i o jejich zajímavé práci.


V rámci nedělního večera – kromě pečených dobrot – je připraven bohatý večerní program včetně neobvyklého hudebního překvapení. Nudit se na Kempu prostě nikdo nebude! Tuto větu dokládají názory účastníků z minulých ročníků, např. "naprosto originální a ojedinělá akce - příště jedu znovu", "tolik srandy a zážitků na jednom místě jsem si na motorce nikdy neužila", atd.


A nejlepší na závěr: objednáš-li účast na kempu přes kemp@bezpecne-na-motorce.cz, můžeš se těšit na slevu 500 Kč.

Podrobnosti o kempu na www.bnm.czDalší iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 11/2022
  • Výměna olejového filtru motorky
  • Motorbike 10/2022
  • Motorbike 9/2022
  • Motorbike 7-8/2022

Příspěvky motorkářů

Magazín Motoroute
před 6 dny ve 12:15
MotoRoute 6/2022 vychází 9. 12. 2022
Magazín Motoroute
26. listopadu v 15:57
Nová Honda CL500 se nese v duchu bohatého retro stylu inspirovaného modely řady CL z let šedesátých a sedmdesátých.
Magazín Motoroute
20. listopadu
CFMOTO odhalila na EICMA 2022 nové modely
Časopis Motorbike
6. listopadu
😍 Motorbike 11/2022 😍
Pomalu se chystáme na italskou výstavu EICMA, ale ještě předtím jsme si pořádně mákli na letošním předposledním vydání Motorbike 😎. Najdete v něm tradičně nejen slušnou dávku testů motorek, skútrů a čtyřkolek, ale krom dalšího třeba i reportáže ze závodů či dalších akcí, vonících benzínem. Prostě vše, o čem má správný motorkářský časopis být.
A věříme, že se vám i listopadový Motorbike (opět rozšířený na 124 stran) bude líbit! 😈
Více na www.motolife.cz/.../motorbike-11-2022-motorbike-45f4
Všechny příspěvky ...