Web, který si motorkáři tvoří sami. Přidej se...!
MotoLife
před 12 dny v 19:11
0
Necelý měsíc zbývá do zahájení Motosalonu. Podle počtu firem a značek to vypadá více než slibně, a k tomu přináší veletrh několik novinek a soutěží. Zapojte se do ankety Motocykl roku a můžete vyhrát třeba 100 000 Kč na nový motocykl.
MotoLife
7. února v 19:05
0
Trofej Zlatá řídítka pro nejlepší motocyklové závodníky si odnesl Filip Salač, dnes už jediné české želízko v ohni v mistrovství světa silničních motocyklů. Za sebou nechal svého českého kolegu ze seriálu Mistrovství světa Jakuba Kornfeila, který nedávno ohlásil konec kariéry, a Karla Haniku. Teprve 18letý Salač, který si v kategorii Moto3 v loňské sezóně vyjezdil ziskem 32 bodů celkově 23. místo, si bohužel nemohl převzít trofej osobně. Ze španělské Valencie poslal video-zdravici: “Vítězství v této anketě pro mě moc znamená. Sleduji ji už roky a vždycky jsem toužil ji vyhrát. Všem děkuji za podporu,” vzkázal ve videu Salač.
MotoLife
30. ledna v 17:56
0
ČOI loni na čerpacích stanicích odebrala 2 668 vzorků všech druhů paliv. Z hlediska jakosti nevyhovovalo normám pouhých 0,7 % z nich, což je ještě o 0,4 procentního bodu méně než v roce 2018. Paliva na českých čerpacích stanicích tak vykazují nejméně závad v historii kontrol.
MotoLife
26. ledna v 22:22
0
Na MotoLife byla veřejnosti uvolněna možnost přidávání stránek, které mohou sloužit jako zájmové i propagační. Takže přidávejte... A kdyby cokoliv tak pište 😊
MotoLife
21. ledna
0
SAP: Jediný výrobce motocyklů v ČR, týnecká JAWA, vyrobil v loňském roce 980 kusů motocyklů. Ve srovnání s předchozím rokem tak zaznamenal zhruba třetinový pokles produkce.
MotoLife
MotoLife

MotoLife

Nový web o motorkách a životě kolem motorek, který si motorkáři tvoří sami!

Chlubte se na MotoLife svými motorkami, fotografiemi z cest, pište blogy nebo komentáře, publikujte testy, cestopisy... Budeme moc rádi, když se s námi takto začnete se podílet na tvorbě něčeho, co by motorkáři měli rádi!

Pro vývoj webu nevyužíváme žádný "otevřený redakční systém", ale od počátku vyvíjíme vlastní, který by měl v každém detailu odpovídat vašim představám. Stačí když nám dáte vědět co chcete změnit, upravit nebo přidat a my se do toho hned pustíme.