Kdo si přišel na pódium pro poháry

vydáno 24. 11. 2015, text hell, foto autor

Kompletní seznam letošních mistrů České republiky ve všech motocyklových sportovních disciplínách, v nichž se odjely domácí mistrovské šampionáty:

MOTOTURISTIKA

Absolutní
Miroslav Strejc

Femine
Andrea Gurevič

Veterán 60+
Miroslav Strejc

Klubová družstva
Motoklub Bohemia Týnec nad Sázavou (Miroslav Strejc, Petr, Jalovecký, Vladimír Filip, Jaroslav Kužel, Miloslav Pípa, Petr Strnad)

TRIAL

Jednotlivci
Martin Křoustek

Junior

Martin Matějíček

Senior
Pavel Kohout

Žáci

David Fabián

Družstva
Martin Křoustek, Dalibor Šulc ml., Dalibor Šulc st.

PLOCHÁ DRÁHA

Jednotlivci
Václav Milík

Dvojice

AMK ZP Pardubice (Václav Milík, Aleš Dryml)

Dlouhá plochá dráha
Josef Franc

Junioři do 21 let

Zdeněk Holub

Junioři do 19 let
Eduard Krčmář

Junioři družstva 
Zdeněk Holub, Eduard Krčmář

125

Petr Chlupáč

125 na klasické ploché dráze

Filip Šifalda

Flat track FT
Emanuele Marzotto

Flat track Classic

Michal Hloušek

Extraliga družstev
AMK ZP Pardubice (Václav Milík, Aleš Dryml, Tomáš Suchánek, Hynek Štichauer, Patrik Mikel, Josef Novák, Jaroslav Petrák, Martin Vaculík, Matej Žagar)

CROSS COUNTRY

Quad
Jan Kadeřábek

Quad ATV

Michal Vágner

Motocykly
Petr Bartoš

ENDURO

E1
Víťa Kuklík

E2

Michal Kadleček

E3
Radek Toman

Absolutní junior

Jiří Hádek

Absolutní
Michal Kadleček

Družstva

Haruda Team RAC Sedlčany (Ondřej Helmich, Radek Toman, Jakub Šefr)

ENDUROSPRINT

E1

Patrik Markvart

E2
Ondřej Helmich

E3

Jakub Horák

Absolutní junior
Patrik Markvart

Absolutní
Patrik Markvart

SILNIČNÍ ZÁVODY MOTOCYKLŮ


125 SP
Pierre Coppa

125 GP
Michal Savinkov

Supersport
Igor Kaláb

Superbike
Lukáš Pešek

Klasik 175
Jiří Obtulowicz

Klasik 250
Martin Slanec
 

Klasik 350
Vítězslav Hatan

Klasik 500
Pavel Strapina

Klasik 750
Marcel Mervart

Supermono
Libor Kamenický


DRAGSTER

Modified Street Twin
Jan Severa

Competition
Pavel Bajer

Super Street Bike
Josef Čížek

Mini Moto Junior A
Matyáš Pálka

Mini GP 50
Michal Búlik

TERÉNNÍ ZÁVODY MOTOCYKLŮ

Ženy
Lucie Simonová

Challenge MX
Martin Michek

Challenge čtyřkolky
Zdeněk Poláček

Challange sajdkákros
Tomáš Čermák / Ondřej Čermák

Motoskijöring
Lukáš Mohaupt / Václav Hotový

Supermoto S1
Pavel Kejmar

Supermoto čtyřkolky
Daniel Picmaus

Čtyřkolky veterán
Jaroslav Faktor

Sajdkárkos
Václav Rozehnal / Marek Rozehnal

Sajdkárkros družstva
Václav Rozehnal / Marek Rozehnal, Tomáš Vejchoda / Jakub Vejchoda, Pavel Hroch / Martin Hroch

MX2
Sulivan Jaulin

MX1
Martin Michek

Veterán
Martin Žerava

Motokros družstva
Osička MX Team (Olsen Thomas Kjer, Filip Neugebauer, Jasikonis Arminas)

MX65
Radek Větrovský

MX85
Petr Polák

MX2 Junior
Martin Krč

MX50
Matěj Skořepa

Junior 125 2T
Kryštof Koubele

Motokros juniorských družstev 
Bo Autoprofi Glassgo (Radek Větrovský, Petr Polák, Jiří Vozáb)

FMX
Petr Pilát


Diskuze k článku


Další články z rubriky

  • iCMN má nový kabát
  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • Nedožitých 20 let ČMN

Kam dál

  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>Nejmenší z&nbsp;rodu
  • <span style="color: red">ČMN 2008: </span>2 x&nbsp;Fun
  • <span style="color: red">ČMN 2007: </span>Spaghetti Western