Sepang - 3. den testů MotoGP

vydáno 24. 2. 2011, text Jiří Nykodým, foto Honda

I závěr druhého předsezónního testu v Malajsii byl zcela v režii motocyklů Honda.

Pouze dva jezdci se dnes v Sepangu dostali pod magickou hranici dvou minut a oba jezdci sedlali tovární motocykl Repsol Honda. Tím absolutně nejrychlejším se stal Australan Casey Stoner s časem 1:59,665 s, druhé místo obsadil jeho týmový kolega Španěl Dani Pedrosa. Na třetím místě byl klasifikován Ital Marco Simoncelli na motocyklu Honda týmu Gresini, následoval na čtvrté pozici jeho krajan Andrea Dovizioso z továrního týmu Hondy a prvním motocyklem, který narušil nadvládu Hondy, byl pátý Američan Ben Spies na tovární Yamaze.

Ital Valentino Rossi se dnes vrátil na trať a zaznamenal nejrychlejší čas 2:01,469 s, který ho zařadil na jedenácté místo. Karel Abraham zajel poslední sedmnáctý čas a na nejrychlejšího ztrácí tři sekundy.