Po první etapě v čele Coma

vydáno 3. 1. 2009, text Petr Štola

Marc Coma na tovární KTM se usadil v čele celkového pořadí 30. ročníku Rally Dakar... celý článek

Před Rally Dakar 2009

vydáno 19. 12. 2008 Před Rally Dakar 2009

Již jen několik dnů zbývá do startu nejtěžšího závodu této planety, populárního Dakaru... celý článek

Výsledky a fotografie z Mikulášského závodu ADT motorek a čtyřkolek

vydáno 10. 12. 2008 Výsledky a fotografie z Mikulášského závodu ADT motorek a čtyřkolek

Tečkou za letošní motoristickou sezónou ADT byl Mikulášský závod motorek a čtyřkolek, který 6. prosince pořádal v prostorách pískovny ve Strakonicích prodejce motorek a čtyřkolek, horažďovická... celý článek

Mikulášské závody – fotogalerie a výsledky

vydáno 7. 12. 2008 Mikulášské závody – fotogalerie a výsledky

Strakonická pískovna zažila loučení se sezonou, čtyřkolky a motocykly se rozburácely naposledy v tomto roce v rámci Essox CC Cupu... celý článek

V Africe nejlepší Novozélanďan Birch

vydáno 2. 12. 2008 V Africe nejlepší Novozélanďan Birch

Závod Roof of Africa 2008 vyhrál Chris Birch z Nového Zélandu... celý článek

BMW Enduro Park v Argentině

vydáno 30. 11. 2008, text Petr Štola

Nedaleko argentinského Buenos Aires byl vybudovaný zajímavý endurový stánek pro trénink a výcvik endurových jezdců... celý článek

Tento víkend na střechu Afriky

vydáno 29. 11. 2008 Tento víkend na střechu Afriky

Již o tomto víkendu se v Jihoafrické republice koná závod „Střecha Afriky“... celý článek

Repsol připraven na Dakar

vydáno 20. 11. 2008 Repsol připraven na Dakar

V madridském centru firmy Repsol proběhlo včera představení týmu Repsol KTM, který se připravuje na náročný Dakar... celý článek

V Barceloně nejlepší jezdci KTM

vydáno 18. 11. 2008 V Barceloně nejlepší jezdci KTM

Jezdci továrny KTM ovládli úvodní závod halového světového poháru v enduru, ve španělské Barceloně byli nejlepší Cervantes a Blazusiak... celý článek

Meo vyhrál enduro v Miláně

vydáno 14. 11. 2008 Meo vyhrál enduro v Miláně

V rámci milánské výstavy EICMA proběhl i závod v enduru, vítězem této soutěže se stal Antoine Meo s Husqvarnou... celý článek